У Києві відбувся тренінг по роботі з людьми з інвалідністю для нестереотипних HR-консультантів

6 листопада близько тридцяти HR-консультантів зібралися на тренінгу по роботі з людьми з інвалідністю. Захід став символічним початком проекту «Працевлаштування людей з інвалідністю», мета якого – допомогти якомога більшій кількості таких людей працевлаштуватися протягом двох місяців.

Організаторами проекту стали ГО «Центр зайнятості Вільних людей» і БФ «АІК» (Асоціація інвалідів-комп’ютерників), які постаралися зробити програму тренінгу максимально прикладною і корисною для учасників.

Програма поєднала такі компоненти:

  • Презентація проекту;
  • Специфіка роботи з людьми з інвалідністю: типи інвалідності, обмеження щодо можливих професій, психосоціальний портрет, робота зі стереотипами, особливості комунікації з людьми з інвалідністю;
  • Роль і завдання кар’єрного консультанта як одного з головних учасників проекту;
  • Мотиваційний блок: як працювати зі страхами, про специфіку професійного вигорання тощо.

фото статья

Гостями та спікерами тренінгу стали і п’ятеро людей з інвалідністю, які на власному успішному прикладі показали учасникам той факт, що в першу чергу для суспільства вони представляють додаткові можливості, але ніяк не обмеження. Серед них – успішна журналістка і адвокат Наталія Крук, бронзова чемпіонка Паралімпіади в Ріо Марина Литовченко, президент благодійного фонду Юлія Ресенчук, журналістка Леоніда Пономарьова і Марія Андрієнко.

фото статья1

На тренінгу HR-консультанти обирали кандидатів з інвалідністю, з якими будуть тісно співпрацювати протягом 2-х місяців в пошуку роботи, багато сперечалися і обговорювали тонкі моменти працевлаштування з урахуванням українських реалій, працювали в групах і брали участь в конкурсі #НЕстереотипнийHR.

фотостатья1
Проект реалізовується за підтримки за підтримки Проекту USAID Ukraine – USAID Україна UCBI – Українська ініціатива зміцнення громадської довіри