Працевлаштування людей з інвалідністю: як це працює?

Брати чи не брати на роботу людину з інвалідністю? Напевно, багато перед ким з HR-середовища вже поставала така дилема або ще постане у найближчому майбутньому. У той же час є компанії, в яких фахівці з підбору персоналу вже мають досвід працевлаштування людей з інвалідністю. І тепер вони готові поділитися безцінним досвідом з вами.

8 ноября

8 листопада в столичному Freud House фахівці трьох компаній (середнього і великого бізнесів) пустять вас за лаштунки своєї роботи. Вони розкажуть, що таке політика корпоративної рівності і як вона реалізовується в їхніх компаніях, як вони брали на роботу людей з інвалідністю, які складнощі виникали, як з ними справлялися і до яких успіхів прийшли.

На зустрічі досвідом з вами поділяться:

Компанія: British Council

Спеціалізація: міжнародна організація Сполученого Королівства з культурних відносин та освіти

Спікери: Вікторія Грушина, керівник відділу по роботі з персоналом, Ольга Матвіїв, менеджер відділу по роботі з персоналом

Чим готові поділитися: British Council (Британська Рада) мають корпоративну політику рівності та різноманітності. Вони розкажуть, як робили свої приміщення фізично доступними та створювали умови для працівників і студентів з особливими потребами. Більше того, фахівці пояснять, яким їм вдається забезпечувати рівність для всіх кандидатів під час відбору на вакансії і в подальшій роботі в Британській Раді.

Компанія: JTI

Спеціалізація: міжнародний виробник тютюнової продукції

Спікер: Денис Чуприга, координатор напрямків «Бренд роботодавця» та HR-комунікацій

Чим готові поділитися: У рамках програми розвитку різноманітності та інклюзії компанія проводить Програму практики для людей з інвалідністю та пенсіонерів. Спеціаліст JTI поділиться досвідом пошуку кандидатів, їх працевлаштування та подальшої співпраці.

Компанія: PrimoCollect

Спеціалізація: агентство по стягненню заборгованостей

Спікер: Анна Ляшенко, керівник відділу з підбору персоналу

Чим готові поділитися: Поділяться досвідом працевлаштування та адаптації людей з інвалідністю в call-центрі.

КОЛИ: 8 листопада, 19:00-20:30

ДЕ: м Київ, вул. Костянтинівська, 21, арт-клуб Freud House, «спортивна кімната»

Щоб дізнатися, як проходив процес працевлаштування людей з інвалідністю в досвідчених компаніях, потрібно обов’язково зареєструватися за посиланням. Ми повідомимо вам деталі в листі-підтвердженні. Якщо є питання, пишіть на m.lebed@czvl.org.ua.

***

Зустріч організовується в рамках проекту «Працевлаштування людей з інвалідністю» громадської організації «Центр зайнятості Вільних людей». Мета проекту навчити людей з інвалідністю методам пошуку роботи, познайомити зі своїми сильними та слабкими сторонами, а також забезпечити їх індивідуальною допомогою професійних HR-консультантів до моменту отримання пропозиції про роботу.