Запрошуємо людей з інвалідністю знайти себе на ринку праці з допомогою HR-фахівців

картинка кар консультЛюди з інвалідністю часто переживають процес тривалих безрезультатних пошуків роботи. Зазвичай, причиною вважають стереотипне ставлення до них працедавців. Але практика показує, що головна причина – невміння себе презентувати. Програма кар’єрного консультування допоможе людям з інвалідністю зрозуміти свою конкурентоспроможність та вигідно подати себе працедавцям для знаходження бажаного робочого місця.

Серед працедавців дійсно побутують стереотипи щодо працевлаштування людей з інвалідністю. Але хто, як не самі люди, можуть довести, що роботодавці в більшості помиляються? Фахівці Центру зайнятості Вільних людей у співпраці з Благодійним фондом «АІК» запускають Програму кар’єрного консультування в Києві, щоб допомогти людям з інвалідністю:

  • відчути впевненість у своїй конкурентоспроможності на ринку праці;
  • подивитись на себе як на цінний ресурс;
  • побачити бажану роботу та пройти всі етапи її здобуття.

Отож, якщо ви хочете дізнатись, з чого почати і як дійти до своєї мети приєднуйтесь. У програмі кар’єрного консультування протягом листопада-грудня 2016 року ви отримаєте безкоштовну кваліфіковану допомогу в пошуках роботи від HR спеціаліста:

  • поставите кар’єрні цілі та розробите план їх досягнення;
  • пройдете індивідуальне консультування щодо методів пошуку роботи;
  • підготуєтесь до проходження співбесіди.

Упродовж 1,5 місяці HR-спеціліст стане вашим наставником, розділить з вами всі труднощі на шляху пошуку роботи та радощі її знаходження.

 

Щоб взяти участь у програмі,  заповнюйте заявку за цим посиланням. Якщо маєте питання, пишіть координатору проекту Марині Лебідь: m.lebed@czvl.org.ua або телефонуйте за номером (099) 609-93-45.