Можливості проекту “Воїну-гідна праця”

Друзі, нагадуємо, що в рамках проекту «Воїну-гідна праця» надаються такі послуги:
1. Консультації на всіх етапах працевлаштування (допомога в написанні професійного резюме, пошуку вакансій, підготовка до співбесіди, кар’єрний супровід тощо).
2. Заняття з профорієнтації, які допомагають учасникам АТО зорієнтуватись на ринку праці, обрати фах до душі і визначити свої схильності до тієї чи іншої спеціальності. Детальніше про можливості проекту можна переглянути на сторінці проекту «Профкомпас» –http://profcompass.com/uk/unikalnaya-texnologiya/.
3. Проект «Чашка кави з психологом» – спілкування з психологом за чашкою кави про те, як вибрати професію, намітити план дій, прийняти зважене рішення та почати нове життя. Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/y3UWUL.
4. Курси англійської мови в Києві та Львові (початковий рівень, середній рівень). Ви маєте можливість покращити свій рівень володіння іноземною мовою, збагатити словниковий запас та пройти розмовну практику. Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/XceqAa (Київ), https://goo.gl/suyHz6 (Львів).
5. Курси комп`ютерної грамотності. Ветерани мають можливість удосконалити свої навички та вміння у користуванні комп’ютером, навчитися основам роботи в Microsoft Office (Word, Excel, Point), соціальних мережах,а також основним принципам роботи з пошуковими системами. Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/apgyfN.
6. Ліцензовані курси від партнерів проекту «Воїну-гідна праця»: курси масажистів, IT-курси, а також будь-які інші курси за бажанням ветеранів та можливістю партнерів.