Анонс ярмарки вакансій “Імпульс-2015”

Київський ярмарок вакансій “Імпульс-2015” – це можливість особисто зустрітись з представиниками провідних компаній України. Даний захід розрахований на випускників та студентів будь-якої спеціальності та будь-якого ВНЗ.Вхід вільний.
На даному заході Ви можете познайомитися з діяльністю компаній-учасників, відкритими вакансіями для молоді (і для студентів, і для випускників), критеріями відбору в компанії, вимоги до кандидатів та особисто поспілкуватися з менеджерами з підбору персоналу та надати їм своє резюме.

Захід проходите з 10.00 до 17.00 за такими адресами –
8 квітня: проспект академіка Глушкова, 4Г (корпус факультету радіофізики електроніки та комп’ютерних систем КНУ ім. Тараса Шевченка)
9 квітня: бульвар Тараса Шевченка, 14 (корпус інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка)
Різні дні – різні роботодавці.

Під час ярмарку вакансій Ви зможете отримати рекомендації від організаторів по складанню резюме та проходженню співбесіди, відвідати лекції/семінари/презентації від компаній, подати заявку на відкриті вакансії чи на програми стажування, та багато іншого.
До такого заходу радимо Вам готуватися завчасно, якщо Ви поставили собі мету працевлаштуватися уже сьогодні.

Пригадайте, хто із Ваших друзів шукає роботу або кому буде цікаво відвідати такий захід і запросіть їх на Ярмарок вакансій “Імпульс – 2015”.

З детальним списком учасників та розкладом заходу можна познайомитись на сторінці
http://www.stud-centr.org.ua/?load=job_fair_impulse_2015 або
https://vk.com/impulse_2015
https://www.facebook.com/stud.centr.impulse
Для довідок: (044) 227 01 25for-fb