Перші ластівки Програми навчання

16 листопада відбувся випуск перших студентів Програми навчання та розвитку від Центру зайнятості Вільних людей і Крим_ SOS. Програма складалась із трьох курсів: «Майстерність продажу», «Професія «Офіціант» та «Підприємництво». Впродовж місяця більше п’ятидесяти внутрішньо переміщених осіб з Криму та Сходу України навчались як справжні студенти, отримували нові навички та здібності.
Серед тренерів, які очолювали курс були: Тетяна Горобець – тренер курсу «Майстерність продажу», Інна Ковальчук – тренер курсу «Професія «Офіціант», Василь Богуш, Марина Первушина та Оксана Вороніна – тренери курсу «Підприємництво».

На закритті навчальної Програми гама відчуттів та хвилювань переповнювали не тільки безпосередніх учасників програми, а й усіх гостей, серед яких – спонсори, партнери, координатори ЦЗВЛ та Крим SOS.

Всі тренери висловлювали позитивні враження від своїх студентів – вимушених переселенців: “Ось таку чудову групу переселенців, які міцно вірять в нашу країну і наше спільне майбутнє випустили ми сьогодні на нашому проекті! Але проект ще триває – будуть нові студенти, новий досвід, нові знання, нові відкриття і багато дружби та турботи. «Я дуже рада, що була частинкою цього всього.” – наголосила Марина Первушина, контент-менеджер і тренер курсу «Підприємництво».
Своїми враженнями поділилась ідейна наставниця Програми, тренер з особистісного розвитку – Оксана Вороніна: “Сьогодні завершився проект, який був важливим для всіх учасників проекту з навчання та розвитку – переселенців із зони АТО. Я вдячна долі, що життя мене звело з дівчатами-волонтерами Центру зайнятості Вільних людей та Крим SOS, з тренерами і підприємцями, які викладали в цьому проекті, з людьми, які втратили в Криму та на Сході України не тільки свої бізнеси, але й домівки, а й ті, що сьогодні заново встають на ноги і розправляють крила! Багато щирих слів подяки один одному сьогодні звучало. Але особливо радували слова, що ми разом – це і є народ України, і що ми разом – величезна творча сила!».
Емоційними були відгуки учасників від процесу навчання: «Хочеться щиро подякувати практикуючому тренеру Тетяни Горобець за професійне та безоплатне проведення тренінгу «Майстерність продажів» для переселенців з Криму та зони АТО! Це Чудовий курс! Здавалося б Тетяна говорила елементарні речі. Але, як виявляється, часто ми маємо весь інструментарій, а користуватися ним не вміємо.» – відмітила переселенка із зони АТО Ольга.

«Найцінніша підтримка для людини це увага, любов і турбота. Ніхто ще не придумав нічого потужнішого в емоційному зціленні, ніж реальний живий контакт із іншою людиною. Велике спасибі нашим тренерам, волонтерам, організаторам за їх натхненну працю, душевну щедрість, ентузіазм і час. Чудово, що є люди, які переживають і допомагають повернутися нам до звичайного життя» – поділилась враженнями Олена – студент курсів.

Організатори та студенти Програми висловлюють вдячність партнерам, завдяки яким були забезпечені комфортні умови навчання:
Великий вклад в організацію програми навчання та розвитку було внесено соціальним проектом PARASOL, Університет_Крок та Асоціацією випускників університету «Крок», Центром тестування та розвитку «Гуманітарні технології».
Окремо подяку висловлюють студенти та тренер курсу “Ресторанна справа: професія офіціант”. Гостинно приймали і передали багато практичних знань колектив ресторану стейк-хаус “#Goodman”, родина ресторанів #ДімиБорисова, сіті-кафе “#7п’ятниць”. Цікавий і пізнавальний тренінг з винної майстерності, який проводила Богдана Семенченко відбувся завдяки Юрію Прокопцю і компанії «#Winecomen», що були спонсором заняття.
Всі заняття були забезпечені смачною питною водою від ТОВ “#Чиста_вода”, а канцелярію надала компанія «#MetLife».
Також висловлюємо подяку партнерам церемонії відкриття, якими виступили – Міжнародний конгресс-центр “#Український дім” та Українська Координаційна Рада.

 

Parasol_LogoKROK_logo

AVU KROK_logo proforientator

7-pyatnits-bogdana-hmelnitskogo-kiev-logoscreen322x572  goodman

logo_ua_visually_impairedUWKRlogo1

imageschysta_voda

 

Автор: Оля Корєшкова