З жовтня 2016 року ГО “ЦЗВЛ” запустила проект працевлаштування людей з інвалідністю.

Основною ціллю проекту є створення рівних можливостей для професійної реалізації людей з інвалідністю в Україні.

Завдання проекту:

 • надання навичок самостійного пошуку роботи
 • сприяння професійному визначенню
 • підвищення конкурентоздатності на ринку праці
 • формування образу успішного працівника з інвалідністю, ламання стереотипів

Перша хвиля проекту «Працевлаштування людей з інвалідністю» тривала 3 місяці, поєднавши три десятки кар’єрних консультантів та людей з інвалідністю. Разом вони вчились складати резюме, працювати над самопрезентацією, вивчали ринок праці та знайомилися з інклюзивними компаніями.

13-го лютого 2017 року ми відкриваємо новий набір людей з інвалідністю до участі в проекті з працевлаштування. Протягом 3-ьох місяців кар’єрні консультанти, коучі та тренери працюватимуть з учасниками, аби ті знайшли роботу.

 

Етапи проекту:

 1. Заповнення реєстраційної анкети
 2. Проходження відбору
 3. Вступна сесія з коучем (до 3-х коуч-сесій)
 4. Пошук роботи та професійне вдосконалення в супроводі кар’єрного консультанта

У програмі кар’єрного консультування протягом 3-ьох місяців ви отримаєте безкоштовну кваліфіковану допомогу в пошуках роботи від HR спеціаліста:

 • поставите кар’єрні цілі та розробите план їх досягнення;
 • пройдете індивідуальне консультування щодо методів пошуку роботи;
 • підготуєтесь до проходження співбесіди.

Також протягом проекту люди з інвалідністю візьмуть участь в численних заходах з розвитку особистісних та професійних навичок, знайомитимуться з лояльними роботодавцями з бази організаторів.

Якщо Ви давно прагнете відчути впевненість у власній конкурентоспроможності на ринку праці, вірите в те, що інклюзивні компанії в Україні – це не міф, а реальність, знаєте, що робота Вашої мрії не за горами, то хутчіш заповнюйте анкету  і приєднуйтесь до проекту: http://bit.ly/2l6oOZO.

Якщо маєте питання, пишіть на поштову скриньку проекту: czvl.inclusion@gmail.com або телефонуйте за номером (099) 609-93-45.